objednať vyšetrenie online

Očná ambulancia

Ambulancie očného centra Carpathia poskytujú komplexné diagnostické vyšetrenie v príjemnom, modernom a klimatizovanom prostredí s využitím moderných diagnostických prístrojov. Naše služby využívajú stovky klientov z celého regiónu, ale cestu k nám si rovnako našli ľudia aj zo vzdialenejších miest Slovenska.

O Vaše oči sa už viac ako 15 rokov starajú pani MUDr. Myroslava Marhitych a MUDr. Zuzana Zongorová. Pani doktorka Zongorová z ambulancie Myjava odišla v roku 2022 do zaslúženého dôchodku a odborným garantom sa stal MUDr. Ján Hendrich. Pán doktor Hendrich má viac ako 40 ročné skúsenosti v očnom lekárstve a podstatnú časť svojej profesionálnej kariéry absolvoval práve na oddelení očnej kliniky v Trenčíne. Zúčastnil sa množstva odborných školení a osobne sa podieľal na rozvoji a zavádzaní moderných operačných technik v oblasti chirurgie a mikrochirurgie oka. Neodmysliteľnou súčasťou oboch pracoviska sú šikovné sestričky Eva Stískalová, Jana Bačová a Renáta Sekelská, ktoré zabezpečia, aby priebeh Vašej návštevy a vyšetrenia bol čo najpohodlnejší.

V ambulancií poskytujme vyšetrenia klientom všetkých vekových skupín, sledujeme dlhodobé chronické očné ochorenia (glaukóm, VPDM, suché oko a ďalšie), preventívne prehliadky, drobné kozmetické zákroky, aplikáciu kontaktných šošoviek a spolupracujeme so všetkými poisťovňami, ktoré hradia vyšetrenia z verejného zdravotníctva. V prípade, že si Váš zdravotný stav vyžaduje špecializovanú starostlivosť, vieme Vám odporučiť spoľahlivých partnerov a odborníkov z regiónu, ale aj celého Slovenska.

Očná optika

Očná optika v poliklinike funguje už 10 rokov. Služby optiky využívajú klienti našej očnej ambulancie, ako aj ľudia so širšieho okolia. Očná optika prešla v roku 2019 rozsiahlou rekonštrukciou.

V moderných priestoroch chceme naším klientom a zákazníkom ponúknuť ešte vyšší komfort, moderný a kvalitný tovar od renomovaných výrobcov a profesionálne služby nášho skúseného očného optika Milana Takáča. Je odborníkom vo svojom obore viac ako 20 rokov.  Jeho poctivá práca, s citom pre detail a estetiku, Vám vždy zaručia dokonalý výber Vašich okuliarov.

Pani Katka Gajdošová je v optike od prvého dňa jej vzniku. Veľa z Vás ju pozná osobne, pretože jej úsmev a ústretovosť Vás víta už od dverí. V našej optike poskytujeme po novom aj základné vyšetrenie zrakovej ostrosti, ktoré dopomáha správnemu výberu dioptrických skiel. Našich klientov vieme objednať prednostne aj na komplexné očné vyšetrenie v našich ambulanciách. V rámci prevencie by mal takéto vyšetrenie absolvovať každý z nás aspoň 1-krát do roka.

Objednajte sa telefonicky,
e-mailom alebo online
Kontaktujte nás