objednať vyšetrenie online

Dr. Bohdana Lesiuk

Očná lekárka/ Oftalmológ  OC Carpathia Stará Turá

V roku 2002 som s vyznamenaním promovala na Ivano-Frankivskej štátnej lekárskej akadémii. V rokoch 2002 až 2004 som študovala magisterské štúdium na Klinike oftalmológie IFNMA. Diplomovú prácu som obhájila na tému „Vplyv diódového lasera na priebeh diabetickej retinopatie“.

V rokoch 2004 až 2007 som absolvovala postgraduálne štúdium na КМРО Kyjivska medicínska akadémia postgraduálneho vzdelávania. Téma mojej práce bola meranie rigídnosti rohovky a skléry pri progresívnej myopii. Som spoluautorom práce „Zariadenie na meranie rigidnosti rohovky a skléry“

Moja odborná činnosť zahŕňa diagnostiku a liečbu ochorení prednej a zadnej časti oka. Som držiteľkou viacerých certifikátov a diplomov v rôznych oblastiach oftalmológie: vekom podmienená degenerácia makuly, diagnostika, liečba a prevencia glaukómu, diagnostika a liečba syndrómu suchého oka a alergických prejavov, moderné aspekty vitreoretinálnej a kataraktovej chirurgie, odlúčenie sietnice, optometria a korekcia pomocou kontaktných šošoviek.

zoznámte sa s nami

Naši odborníci zo Starej Turej

Objednajte sa telefonicky,
e-mailom alebo online
Kontaktujte nás