objednať vyšetrenie online

14.11.2023

Úprava otváracích hodín v ambulancii Stará Turá

Milí pacienti,

rozširujeme pracovné hodiny v ambulancií v Starej Turej: pondelok, streda a štvrtok bude ambulancia otvorená do 18:00 (posledný možný čas objednania je 17:00) a v piatok do 15:00 (posledný možný čas objednania je 14:00).

20.5.2022

Diagnostika suchého oka

Vážení priatelia, pacienti a zákazníci,

radi by sme Vám oznámili, že v očnom centre CARPATHIA, špeciálne v ambulancií v Starej Turej sme sa začali detailne venovať problematike syndrómu suchého oka.  Máme k dispozícií diagnostický prístroj TEARCHECK a terapeutický prístroj E-EYE od francúzkej spoločnosti E-swin.  Tieto prístroje sú špeciálne navrnuté a certifikované pre potreby oftalmológie a na Slovensku sme jedným z prvých pracovísk, kde túto movú metódu poskytujeme všetkým, ktorí o to prejavia záujem.  

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac, sledujte našu webovú stránku, kde Vám poskytneme základné informácie o tejto metóde a kontaktujte našu ambulanciu v Starej Turej a dohodnite si detailné diagnostické vyšetrenie.

Váš tím Carpathia

1.2.2022

Zmena otváracích hodín v optike a meranie zraku zdarma!

Týmto oznamujeme našim zákazníkom, že optika Carpathia od 1.2.2022 rozširuje svoje otváracie hodiny v čase od  7:30 do 17:00 hod. Veríme, že tým potešíme každého, komu vyhovuje k nám prísť poobede,  po svojej pracovnej dobe!  
                                           
Naďalej platí akcia na meranie zraku zdarma! Je potrebné sa naň objednať prostredníctvom telefónu, e-mailom, alebo osobne. Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.Tím Carpathia

Objednajte sa telefonicky,
e-mailom alebo online
Kontaktujte nás