objednať vyšetrenie online

Eva Stískalová

Sestra očnej ambulancie OC Carpathia Stará Turá

Po ukončení štúdia  v odbore všeobecná sestra SZŠ v Žiline v roku 1988 som pôsobila ako zdravotná sestra na urologickom oddelení Nsp, Žilina. Po roku 1994 začala moja cesta uberať do oblasti oftalmológie( inštrumentárka a neskôr už  ako vrchná sestra očnej operačnej sály na očnom oddelení ).

V rozmedzí rokov 2004- 2011 som pracovala pod vedením Mudr. Veselého v renomovanom žilinskom  očnom centre  postupne ako vedúca sestra centra. Mám ukončené špecializačné štúdium  na SZU v Bratislave  v odbore chirurgia, absolvovala som kurzy pre prácu s excimerovým laserom a zúčastňujem sa pravidelne  domácich i zahraničných chirurgických a oftalmologických kongresov .

Od roku 2005 som členka SKSaPA, sekcie ambulantných a pôrodných asistentiek, sekcie sestier pracujúcich v oftalmológii a sekcie chirurgických sestier. V roku 2011 som opustila rodnú Žilinu, aby som začala nový život v meste Stará Turá. V roku 2015 sa pre mňa otvorili dvere v očnej ambulancii u doktorky Marhitych , kde je práca nielen o odbornosti, ale aj kontakte s ľuďmi.

Objednajte sa telefonicky,
e-mailom alebo online
Kontaktujte nás